گروه شرکت های ویتاراد
خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت گروه بازرگانان اطلس زمرد ایرانیان با نام استعاری ویتاراد با شماره ثبت ،۶۱۱۶۱ فعالیت خود را به صورت مستمر از سال ۲۰۱۳ با هدف گسترش و توسعه روابط کاری با بازرگانان محترم کشورهای مختلف آغاز نموده است.

این شرکت با در اختیار داشتن سردخانه برای نگهداری انواع مختلف از میوه جات، و باغات وسیع توانسته همکاری های خوب و بالفعلی را با مشتریان خود داشته باشد و خوشبختانه محصولات خود را به بازار کشورهایی همچون روسیه، امارات، افغانستان، پاکستان، عراق، قطر، کویت، عمان، سودان و هند معرفی نماید و در تلاش است تا بتواند گامی نو بر بازار کشورهای اروپایی نیز بگذارد.

مهمترین عواملی که باعث شده تا این شرکت در بین مشتریان داخلی و خارجی همواره اولویت اول برای تأمین و خرید محصولات کشاورزی شده است، رعایت استانداردها از مرحله برداشت تا بسته بندی بوده است که همواره نیروهای کارآزموده ما نظارت و کنترل دقیق برای فرایندهای مذکور داشته اند.

در حال حاضر، شرکت ویتاراد قصد دارد تا مذاکرات و مکاتبات اولیه با مشتریان محترم خارجی خود داشته و با توافق به عمل آمده بتواند گام بزرگی در روند روادید اقتصادی کشورها بردارد.

سخن مدیرعامل

شهروندان و مشتریان عمده و خرده در این حوزه که همواره به دنبال محصولات کشاورزی ارگانیک با طعم و مزه منحصر به فرد و با بسته بندی شکیل هستند، رضایت آنها می تواند نتیجه اثر بخشی برای آینده کاری هر فرد داشته باشد.

در فضای فروشگاه ها و سوپر مارکت های زنجیره ای که اغلب محصولات کشاورزی در آنها طبق استاندارد هر کشور بسته بندی و به فروش می رسند، ایجاد مکان مناسب برای انجام این فرایند می تواند تحقق اهداف هر شرکت قلمداد گردد. بنابراین احترام به حقوق شهروندی هر کشور زمینه کاری را می تواند افزایش دهد.

تجربه چندین ساله این شرکت و تجاربی که در سال های اخیر بدست آورده شده است، سبب شده تا هر نوع محصولی که به صورت بسته بندی شده در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود، از لحاظ بالا بودن سطح کیفی و کمی، به صورت تضمینی اقدام به فروش شود.

اهداف کلی شرکت

  1. تخصصی نمودن فعالیت های شرکت و استفاده از توان سایر شرکت ها برای بالا بردن سطح تکنولوژی
  2. بالا بردن سطح کیفیت و کمیت محصولات و خدمات برای رسیدن به خواسته مشتریان
  3. پایین آوردن هزینه های جانبی و قیمت تمام شده محصولات
  4. بالا بردن سطح علمی اعضا محترم سورتینگ و باغداران محترم از دوره کاشت تا برداشت محصولات
  5. بازاریابی علمی و ایجاد بازارهای جدید و ورود به بازارهای خارجی و بین المللی

کیفیت محصولات

مسلما یکی از عواملی که می تواند فعالیت هر شرکت یا کشور را در بازارهای مختلف خارجی تداوم و رونق بخشد، رعایت کیفیت محصولات می باشد که این موضوع می تواند از کیفیت محصول تا بسته بندی استنشاق داشته باشد.

انتخاب درست محصول از سر درخت، برداشت اصولی محصول از پای درخت، رعایت نمودن استانداردهای بسته بندی و سورتینگ که بر حسب کالیبر معین می شود، از مواردی می باشند که در گسترش روابط کاری و همکاری مستمر فی مابین، می توانند نقش به سزایی داشته باشند.

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

  • ارتقا سطح کیفی محصولات
  • افزایش رضایت مندی مشتریان
  • توسعه بازار و حضور در بازارهای جدید
  • ارتقا فرهنگ سازمانی
  • تنوع بخشی به محصولات
کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک