گروه شرکت های ویتاراد
خانه / فلفل دلمه / فروش فلفل دلمه رنگی | صادرات فلفل دلمه ای رنگی به مسکو No ratings yet.

فروش فلفل دلمه رنگی | صادرات فلفل دلمه ای رنگی به مسکو

صادرات فلفل دلمه ای رنگی به مسکو یکی از پر فروش ترین مسیرهای فروش محصولات صیفی و تره باری ایران می باشد که به ورود ارز به کشورمان نیز کمک می کند.

بنا براین می توان بیان داشت که فروش فلفل دلمه رنگی در دو سطح کلی از بازار ها با تقاضا برای خرید مواجه شته است:

  • بازار های داخلی
  • بازار های جهانی

هم چنین قابل به ذکر می باشد که فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین سی است و مصرف آن هم به صورت خام و هم پخته صورت می پذیرد.

شاید اکثر افراد فکر کنند که فلفل دلمه ای ها دارای مزه های متفاوتی از یکدیگر می باشند، در صورتی که این گونه نیست و تفاوت فلفل دلمه های موجود در بازار، در رنگ آن هاست نه مزه.

علاوه بر این اگر شما به تزئین و رنگی کردن غذا ها و سفره خود اهمیت می دهید، فلفل دلمه ای با رنگ های زیبا و خوشرنگ خود می تواند کمک بزرگی برای شما باشد و جهت تحقق این امر به یاریتان بشتابد.

تولید فلفل دلمه ای در ایران فلفل دلمه ای یک صیفی پرخاصیت و بومی آمریکاست. اما در ایران نیز این محصول به صورت انبوه و با کیفیت بالا تولید شده و به فروش می رسد. گلخانه ها با فراهم آوردن شرایط تولید این محصول، این امکان را فراهم کرده اند که بتوانیم در تمام فصول، صادرات فلفل دلمه ای را انجام داده و از این طریق به تامین این محصول در سطوح وسیعی از مصرف بپردازیم.

فصل برداشت فلفل دلمه ای

گفتنی است که فصل به بار نشتن و محصول دادن این میوه رنگارنگ در تابستان و در ماه های تیر و مرداد می باشد.

از همین رو نیاز بازار از این محصول در این ماه ها بهتر صورت گرفته و با توجه به کثرت تولید آن، با قیمت هایی پایین تر از هر زمان دیگری مورد عرضه به بازار قرار می گیرد.

علاوه بر این که باید گفت  فلفل دلمه ای هایی که هنوز کامل نرسیده اند، رنگ سبز دارند. وقتی به مرحله رسیده شدن نزدیک می شوند، رنگشان به قرمز و زرد تبدیل می شوند.

دلمه ای هایی که از سبزی درآمده و رنگی هستند، به دلیل رسیده بودن شیرین تر از رنگ های دیگر آن است. برخلاف فلفل های چیلی و قلمی، فلفل دلمه ای تند نبوده و اصطلاحاً شیرین است.

فلفل دلمه ای بوته ای

فلفل دلمه ای، محصولی ست که به صورت بوته ای و یک ساله رشد داشته و محصول می دهد. وجود نور برای رشد و تولید فلفل دلمه ای ضروی است.

در کشت بوته ای فلفل دلمه ای که در مزارع و در فضای آزاد صورت می گیرد، لازم است که منطقه کاملاً آفتابگیر بوده و در سایه نباشد.

دوره رشد فلفل دلمه ای بوته ای از زمانی که گل می دهند تا دوره برداشت 2 تا 4 ماه است. برای تسریع این فرآیند اضافه کردن کود به خاک منطقه ای که فلفل ها در آن کاشته شده اند، لازم است.

توزیع فلفل دلمه ای بوته ای در بازار در فصلی که منطقه آب و هوای مساعدی داشته باشد، انجام می گیرد.

به دلیل آن که هوای مناسب کشت فلفل دلمه در فصل های مختلف در مناطق مختلف یافت می شود و با خارج شدن یک منطقه از شرایط مساعد، استان دیگری به وضعیت خوب برای کشت فلفل دلمه می رسد، در اکثر فصول سال می توان فلفل دلمه ای های بوته ای را در ایران داشت.

تولید فلفل دلمه ای جهت صادرات

به همین جهت صادرات فلفل دلمه ای در تمامی فصول سال، امری غیرممکن نیست.

فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای امروزه گلخانه ها توانایی و قابلیت تولید همه صیفی جات را دارند. فلفل دلمه ای هم از این دسته از محصولات بوده و به دلیل تنوع رنگش، خواهان زیادی هم دارد.

فلفل دلمه های گلخانه ای در رنگ ها متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. هم چنین باید گفت این محصول گیاه حساسی است و در برابر شرایط آب و هوایی آسیب پذیر بوده و دچار تنش می شود.

برداشت محصول فلفل دلمه ای در گلخانه اغلب یک بار در هفته و گاهاٌ تا 3 بار هم انجام می شود. فلفل هایی که درشت تر هستند از بازارپسندی بهتری برخوردارند.

اگر رطوبت میوه کاهش یابد فلفل دلمه ای سفت خواهد شد و تر بودن خود را از دست خواهد داد. هر چقدر در بسته بندی میوه اصولی رفتار کنید، صادرات فلفل دلمه ای از ایران توسعه بیشتری می یابد.

قیمت هر تن فلفل دلمه رنگی

آیا به دنبال این هستید که بدانید قیمت هر تن فلفل دلمه ای رنگی چقدر است؟ فلفل دلمه ای از میوه های پر طرفدار در اروپا و آمریکا است که بیشترین مصرف را در این دو قاره دارا می باشد.

بسیار معدود هستند افرادی که فلفل دلمه ای را دوست نداشته باشند. چرا که این محصول با آن رنگ های شفاف و جذابش، هر ببینده ای را مجذوب می کند.

اگر قصد صادرات فلفل دلمه رنگی را دارید به مقایسه قیمت و کیفیت انواع مختلف بپردازید و سپس اقدام کنید.

امروزه عرضه کنندگان عمده ای در فضای اینترنت هستند که به راحتی می توانید از آن ها به قیمت پایین محصول مرغوب خریدار کرده و از پشتیبانی آن ها استفاده کنید.

شرکت ویتاراد در این زمینه پاسخگوی نیاز خرید مشتریان خود است.

صادرات فلفل دلمه ای رنگی به مسکو

صادرات فلفل دلمه ای به مسکو وقتی به فکر صادرات یک محصولی به خارج از کشور خود هستید، قبل از صادر کردن به تحقیق و بررسی بپردازید و نیاز بازار را بسنجید. وقتی تقاضای زیادی برای محصول شما وجود داشت، شروع به تبلیغات و بازاریابی کرده و با افراد متخصص مشورت کنید.

چیزی که امروزه روشن است این است که در بازار مسکو تقاضای زیادی برای فلفل دلمه ای وجود دارد.

در صادرات، میوه ها به درجات مختلف، ممتاز، 1، 2 و 3 تقسیم می شوند.

فلفل دلمه ای سبز جزء انواع رنگی فلفل دلمه ای به حساب نمی آید. این محصول اغلب با قیمت متفاوت تری از فلفل دلمه ای های رنگی به فروش می رسد.

تولید انبوه محصول مساوی است با صادرات قوی تر. این امر در صادرات فلفل دلمه ای بسیار قابل تامل است.

ما در تولید فلفل دلمه ای به خودکفایی رسیده ایم که این می تواند نقطه قوت برای کشور ما باشد. در صادرات، میوه ها به درجات مختلف، ممتاز، 1، 2 و 3 تقسیم می شوند.

خرید انواع فلفل دلمه رنگی

انواع فلفل دلمه های رنگی اعم از فلفل سبز، قرمز و زرد دارای سطح مصرف وسیعی بوده و به همین دلیل به یکی از پر فروش ترین و پر تقاضا ترین محصولات میوه ای در بازار تبدیل شده اند.
البته اول از همه تولید به اندازه این محصولات به انواع این روش ها و البته با کیفیت های عالی و متمایز موجب شده تا خرید و فروش این محصول به راحتی در قسمت های مختلف بازار صورت پذیرفته و در نتیجه به تقویت بازار این عرصه کمک شایانی شود:

  1. تولید فلفل دلمه ای با استفاده از زمین های زراعی و کشاورزی
  2. تولید فلفل به روش گلخانه ای

فروش عمده فلفل دلمه رنگی

فروش عمده فلفل دلمه رنگی برای آن دسته از متقاضیانی صورت می پذیرد که درخواست خرید عمده این محصول را دارا می باشند و این درخواست را از انواع مراکز خرید و عرضه به ثبت می رسانند.

در این حیطه می توان به فروش عمده این محصول از طریق نمایندگی های فروش اشاره کرد که اختصاصاٌ عرضه این محصول را در انواع بازار ها بر عهده گرفته و محصولاتی درجه یک و ارزان قیمت را برای خریداران عمده ارائه می سازند. در این حالت قیمت عمده فلفل دلمه نیز عاید مشتریان شده و رضایت کاملی از خرید را نصیب آن ها می نماید.

صادرات فلفل دلمه ای به روسیه

روسیه از جمله کشور هایی است که پذیرای بسیاری از محصولات صادراتی ایران می باشد.
یکی از محصولاتی که صادرات آن به این کشور با رواج رو به رو گشته است، فلفل دلمه ای می باشد.
در این صورت اتفاقاتی بدین شرح روی خواهند داد:

  • هم به تقویت صادرات بخش صیفی جات کشور کمک می شود.
  • هم سود هایی از راه تجارت جهانی عاید تاجران و فروشندگان در این عرصه خواهد شد.

در کنار این موصوعات باید گفت که قیمت صادرات فلفل دلمه ای رنگی در روسیه با توجه به هزینه هایی که در جریان صادرات به وجود می آیند، از قیمتی که برای بازار داخلی در نظر گرفته می شود، بیشتر خواهد بود.

مرکز تولید و صادرات فلفل دلمه ای

اصفهان با وجود برخورداری از گلخانه های تولید و کاشت فلفل دلمه ای، به یکی از مراکز اصلی تولید و صادرات این محصول تبدیل شده است. در این راستا انواع محصولات سالم و و کاملاٌ بی عیب و نقص، عازم هر یک از بازار های فروش شده و موجب تامین بهینه آن در قسمت های مختلف بازار می شود.

شما جهت تهیه و خریداری انواع فلفل دلمه ای اصفهان می توانید به مراکز معتبر در این زمینه مراجعه نموده و از انواع قیمت های مرتبط با این محصول نظیر این موارد نیز باخبر شوید:

  1. قیمت فلفل دلمه ای خشک
  2. قیمت بذر فلفل دلمه ای رنگی

نماینده پخش و فروش فلفل دلمه رنگی

با عرضه انواع فلفل دلمه اعم از نوع رنگی آن توسط نمایندگی های پخش و فروش، به درخواست های متفاوت و زیادی که از این محصول در بازار دیده می شود، پاسخی درخور داده خواهد شد.

هم چنین خریداران عمده جهت برخورداری از قیمت فلفل دلمه امروز به صورت مستقیم و یا به قیمت تولید می توانند از طریق این نمایندگی ها به مراکز تولید متصل شده و بدین ترتیب تمامی تقاضا های خود در قالب خرید را به عمل آورند. با این کار:

  1. شرایط خرید بهینه عاید مشتریانی که از این طریق اقدام می کنند شده.
  2. و به فروشندگانی که به عنوان واسطه عمل کرده اند نیز سود هایی منتقل خواهد شد.

Please rate this

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع فلفل دلمه ای با قیمت ارزان

انواع فلفل دلمه ای در رنگ های مختلف تولید شده و در بازار و میادین میوه و تره بار، خرید و فروش می شود. امروزه خرید و فروش فلفل دلمه ای در سراسر کشور انجام می شود

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک