گروه شرکت های ویتاراد
خانه / کیوی / مرکز خرید کیوی ممتاز با قیمت مناسب در بازار No ratings yet.

مرکز خرید کیوی ممتاز با قیمت مناسب در بازار

کیوی از جمله میوه های بومی جنوب چین است که برای اولین بار در ایران در شهرستان رامسر کشت شد و امروزه در مناطق مختلفی از استان های شمالی کشور و حاشیه دریای خزر کاشته می شود. این میوه ماده ایی بسیار مقوی و سرشار از ویتامین ث است که برای زیبایی پوست هم بسیار مفید می باشد. برای خرید کیوی ارزان قیمت بهترین راه مراجعه به میادین میوه و تره در شهر های مختلف است که تنوع زیادی در این بازار به چشم می خورد و با دست باز می توانید کیوی مورد نظر خود را خریداری کنید.

مرکز خرید کیوی ممتاز با قیمت مناسب در بازار

خرید انواع کیوی به قیمت تولیدی

خرید انواع کیوی به قیمت تولیدیدر بازار کشور علاوه بر کیوی های تولید شده در داخل که کیفیت بسیار مناسبی هم دارند انواع کیوی وارد شده از کشور های دیگر هم به فروش می رسد. کیوی های موجود در بازار کشور عموما دارای گوشت سبز رنگ است اما انواع طلایی رنگ و قرمز رنگ که به آن کیوی خونی هم می گویند به تازگی در ایران کاشته و روانه بازار شده که با استقبال خوبی هم همراه بوده است.

برای خرید کیوی با قیمت ارزان آسان ترین راه خرید مستقیم از خود کشاورز است که با حذف واسطه های مختلف قیمت پایین تری برای خرید می پردازید.البته کیوی انواع مختلفی دارد و بسته به کیفیتی که دارد قیمت متفاوتی هم دارد. علاوه بر مراجعه به کشاورزان می توان برای خرید کیوی به قیمت تولیدی به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد که قیمت ها در این مراکز هم بسیار مناسب است.

مرکز پخش کیوی درجه یک با قیمت استثنایی

مرکز پخش کیوی درجه یک با قیمت استثناییتولید کیوی تازه عموما در مناطق شمالی کشور و شهر های حاشیه دریای خزر انجام می شود. برای دسترسی همه مردم کشور به این محصول شرکت های مختلفی میوه را خریداری و توسط نمایندگی های خود کیوی را در شهر های مختلف عرضه می کنند.

برخی از فروشگاه های اینترنتی تازه تاسیس که در زمینه فروش میوه فعالیت می کنند برای جذب مشتری بیشتر میوه های خود را از جمله کیوی با تخفیف های ویژه و با قیمت های استثنایی عرضه می کنند که این موضوع البته باعث افزایش فروش آن ها هم شده است و برای خرید انواع کیوی درجه1 می توان به این مراکز مراجعه کرد.

فروش کیوی با قیمت عمده و بدون واسطه

فروش کیوی با قیمت عمده و بدون واسطهاز جمله مراکزی که در زمینه عرضه مستقیم کیوی و فروش عمده آن فعالیت می کنند می توان به میادین میوه و تره بار اشاره کرد که در اکثر شهر های ایران وجود دارد و به علت خرید و فروش عمده قیمت ها در این مراکز از میوه فروشی های سطح شهر پایین تر است. علاوه بر این فروشندگان در این مراکز به طور مستقیم با کشاورزان و تولید کنندگان در ارتباط هستند که حذف واسطه باعث می شود تا کیوی با قیمت مناسب تری به دست مشتری برسد.

فروشگاه های اینترنتی از دیگر مراکز فروش بدون واسطه کیوی است که انواع کیوی های تولید شده در داخل و یا کیوی هایی که از ‌کشور های دیگر وارد می شوند را با بسته بندی های مختلف به فروش می رسانند.

نمایندگی پخش کیوی ممتاز در کشور

نمایندگی پخش کیوی ممتاز در کشوربا این که کیوی در داخل کشور به مقدار کافی تولید می شود اما با این حال برای تامین نیاز مصرف کنندگان در داخل نیاز است تا واردات از کشور های دیگر هم صورت بگیرد. کیوی در رنگ های مختلفی تولید می شود که کیوی های موجود در بازار ایران عموما دارای گوشت سبز رنگ است.

شرکت های زیادی در زمینه پخش و خریداری کیوی فعالیت می کنند که کیفیت محصولات آن ها با هم متفاوت است. این شرکت ها دارای نمایندگی عرضه و فروش در شهر های مختلف هستند که انواع کیوی های وارداتی در رنگ ها و کیفیت های مختلف و همچنین انواع تولید شده در داخل را عرضه می کنند. برای خرید بهترین کیوی صادراتی می توانید به این نمایندگی ها مراجعه کنید.

Please rate this

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز برتر صادرات کیوی اعلا به روسیه با قیمت ارزان

صادرات کیوی اعلا به روسیه توسط نمایندگی های خاصی در کشور انجام می شود. این تجارت به نفع کشور بوده است چون باعث وارد شدن ارز به داخل کشور می شود و وارد شدن ارز ب

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک